DRODZY RODZICE dynia w roli głównej

Zapraszam do „Dyniowego konkursu” rodziców i dzieci na najciekawszą i najładniejszą dynię  – tzw. „dyniaczki – cudaczki”. Dynie te również będą elementem dekoracyjnym naszego przedszkola, a dzieci same wybiorą zwycięzcę konkursu. Dynia – główna gwiazda tego dnia będzie królować podczas zabaw w różnych odsłonach. Dzieci będą uczestniczyć w jesiennych zabawach, odwiedzi ich Pani Jesień i czekać będzie na nich wiele atrakcji. Chciałabym również, aby dzieci spróbowały różnych pysznych przetworów z tego cennego warzywa. Dlatego też zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o umożliwienie dzieciom Tych przeżyć. Chętnych rodziców proszę o PODAROWANIE DLA PRZEDSZKOLA DYNI.

Czekamy na dynie duże i małe nie ozdabiane do 10 listopada.

Renata Rokosa