Dobre, bo… NASZE!

Dzisiaj już prawie wszystko możemy kupić w sklepach a czas spędzany na gotowaniu i przyrządzaniu potraw wolimy zamienić na szybki wyjazd do supermarketu. „Mamo, przecież tam kupimy wszystko!”. Kto z nas nie słyszał tego od swojej pociechy? W naszym przedszkolu dbamy o brzuszki naszych przedszkolaków, dlatego wiele potraw przygotowujemy sami. A jeśli są to desery, to tylko najpyszniejsze! I tak w tym tygodniu delektowaliśmy się babeczkami z kruchego ciasta i zajadaliśmy pysznymi rurkami z kremem. Oczywiście własnej roboty! Dzięki temu  wiemy, co jemy, bo w końcu nasze panie kuchareczki nie używają żadnych konserwantów ani barwników. Mhhhh było pysznie i zdrowo!