„Czy to wczoraj, czy to dziś – dzieciom jest potrzebny miś”

Drogie Dzieci!

Jestem bury Miś, przyjadę do Was z bardzo daleka. Chociaż jestem jeszcze mały, dużo we mnie sił. Mam pluszowe serduszko, gruby brzuszek i duże uszka, i tak jak Wy lubię słodycze. Chciałbym mieć wielu przyjaciół i z nimi wspólnie spędzać dzień: tańczyć, śpiewać, bawić się. Bury misio jest ciekawy i roboty, i zabawy. Chętnie zostanę Waszym przyjacielem. 25 listopada obchodzę swoje urodziny, zapraszam więc wszystkie dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 o przybycie na moją „imprezkę urodzinową”, która odbędzie się w dniu 26 listopada . Nie zapomnijcie moi milusińscy o zabraniu ze sobą swoich ulubionych pluszaków. Czekam z niecierpliwością na gości.

MIŚ 🙂