Co za … bałwan!

Czemu służy praca zespołowa?  Rozwijaniu umiejętności współdziałania w grupie. Komunikujemy się między sobą, rozwijamy empatię, wrażliwość względem drugiej osoby. A przede wszystkim nie rywalizujemy. Jesteśmy drużyną. Tym razem pracowaliśmy w grupach, którym przewodzili liderzy. Ich zadaniem było rozdzielenie obowiązków i dopilnowanie ich prawidłowego wykonania. Odrysowywaliśmy dłonie, wycinaliśmy, przyklejaliśmy wg wzoru. Starsi pomagali młodszym. Nawet nie wiemy, kiedy się ze sobą zintegrowaliśmy. I tak Olek z najstarszej grupy pomógł Nadii z biedronek w wycinaniu, Ania dwoiła się i troiła aby wyciąć jak najwięcej rączek, choć dopiero zaczyna swoją przygodę z nożyczkami. Tak właśnie działa zespół. Razem do wspólnego celu. Każdy się starał ze wszystkich sił aby praca zespołowa nie poszła na marne. Zobaczcie efekty!