„Bonanza” … na Dzień Dziecka!

W środę celebrowaliśmy święto wszystkich Dzieci w bardzo nietypowy sposób. Wybraliśmy się w podróż na Dziki Zachód! Szeryf  przyniósł nam tajemnicze zawiniątko z indiańskimi opaskami, które każdy Apacz  musiał samodzielnie ozdobić. Zupełnie niespodziewanie otrzymaliśmy także niezwykłe łupy, które przygotowała dla nasz Pani Renatka. Jak na prawdziwych Indian przystało każda grupa stworzyła także najprawdziwsze tipi , które cieszy oko plemion:  biedronek, koniczynek, słoneczek, żabek i niezapominajek. Nie musieliśmy jednak polować w poszukiwaniu jedzenia, jak to czynią rdzenni Indianie. Mieliśmy dużo łatwiej, bo czekały na nas pyszne lody i wata cukrowa.

Ale ciiii, nie zdradźcie tego kowbojom!