„Bajeczni adwokaci” spotkanie w grupie Malinek w ramach ogólnopolskiej akcji.

Grupę Malinek odwiedził niezwykły gość, którym byłam mama naszego przedszkolnego kolegi, pani adwokat Ewa Gerlic-Mrugała. Spotkanie odbyło się w ramach ogólnopolskiej akcji ” Bajeczni adwokaci” zorganizowanej przez Naczelną Radę Adwokacką. Akcja ma na celu upowszechnienie wiedzy o zawodzie adwokata oraz propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.
Pani mecenas opowiedziała o swojej pracy, zaprezentowała togę, którą mogliśmy przymierzyć oraz przeczytała książkę pt. „Leśne sprawy Misia Adwokata”. Bohaterem bajki jest Miś Adwokat, który pomaga w trudnych sprawach mieszkańcom lasu. Było to bardzo interesujące a zarazem pouczające spotkanie.
Bardzo dziękujemy za odwiedziny