„Babciu – Dziadku gdyby Was nie było wszystkim trudno by się żyło”

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, to są takie dwa, jedyne dwa dni w całym roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu.
W sobotnie przedpołudnie w MDK dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 wystąpiły w spektaklu dla swoich Babć i Dziadków. Na scenie obok dzieci pojawili się Ci „najważniejsi”, którzy przypomnieli nam jakie wartości są w naszym życiu najważniejsze. Program artystyczny podkreślił rolę Dziadków w życiu każdego z nas, gdzie obok efektownych układów tanecznych nie zabrakło humoru i uśmiechu. Sentymentalna podróż do wspomnień „Dziadków” zatrzymała nas w codziennej gonitwie, przypominając nam jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z rodziną.

Dziękujemy Babciom i Dziadkom którzy zaszczycili nas swoją obecnością.
Życzymy Wam 100 lat!