Andrzejkowe czarowanie!

Dawniej wierzono, że listopad jest miesiącem magicznym , dlatego był to znakomity czas na wróżenie i przepowiadanie przyszłości. Poznając  dawne obyczaje i tradycje andrzejkowe postanowiliśmy i my poznać swój los. Oczywiście każdy z nas doskonale wiedział, że to tylko świetna zabawa a to kim zostaniemy w przyszłości lub co nas czeka jest w naszych rękach.

Odwiedziła nas w tym dniu dobra czarownica, która z pomocą wielu ciekawych rekwizytów przepowiedziała naszą przyszłość. Poznaliśmy imiona swoich mężów i żon, dowiedzieliśmy się dokąd się wybierzemy, kim zostaniemy z zawodu a nawet co nas spotka w najbliższym czasie. Oczywiście aby szczęście nas nigdy nie opuściło wrzuciliśmy także grosika do magicznej kuli. To był ciekawy dzień pełen radości i uśmiechu a andrzejkowe czarowanie  na  długi czas w naszej pamięci pozostanie!