„Aloha wakacje – na plaży fajnie jest!” – pierwszy tydzień za nami

Pocztówka dla Mamy i Taty

Miniony tydzień był dla nas niezwykle ważny. Powitaliśmy w naszych progach wielu nowych, wspaniałych przedszkolaków, z którymi moglibyśmy konie kraść! Oczywiście oprócz tego także świetnie się bawiliśmy.

Pierwszy tydzień upłynął nam na szalonych wojażach palcem po mapie – każdego dnia byliśmy coraz bliżej morza
i plaży.  Jako strudzeni wędrowcy mieliśmy okazję posmakować zdrowych soków, przygotowywaliśmy pyszne  szaszłyki owocowe  a na koniec rozkoszowaliśmy się lodami i orzeźwiającym koktajlem. Zanim jednak udało się poplażować musieliśmy przebyć drogę , na której zatrzymały nas bańki mydlane a jakby tego było mało hawajskie rytmy z zumbą w parze. I udało się! Dotarliśmy na wymarzoną plażę, gdzie tańcami i wesołą zabawą powitaliśmy wakacje w naszym przedszkolu.

Oczywiście to nie koniec naszych przygód. Już za chwilę zaczynamy przygotowania do biwakowania w górach! No prawie….