Ach, co to był za bal…

Wiecie z czego składa się bal karnawałowy? Z fantazyjnych przebrań, skocznej muzyki i zabawy w gronie przyjaciół. Nasz przedszkolny bal właśnie taki był! Przenieśliśmy się do „Krainy lodu”, którą dobrze znamy dzięki naszym ulubionym postaciom z bajki, Olafowi i Elzie. Na balu pojawili się też piraci, księżniczki, policjanci, wróżki i wielu, wielu innych. Tuż po nim kosztowaliśmy owocowych szaszłyków a na podwieczorek czekała na nas galaretka z bitą śmietaną. Pychotka! Martwi nas tylko jedno, dlaczego taki bal nie mógłby być codziennie… Bawiliśmy się wspaniale, zobaczcie sami.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Miłoszka z grupy Biedronek, Panu Szymonowi Psiuk za fantastyczną oprawę muzyczną naszego balu oraz jej uświetnienie pokazami świateł , które dostarczyły naszym przedszkolakom dodatkowych wrażeń. Szóstkowe przedszkolaki przesyłają słodkie buziaki!