A tymczasem… Słoneczka doświadczają eksperymentów!

Najbardziej znani naukowcy nie wstydzą się przyznać do tego , że prawdziwości swoich naukowych tez  próbowali sprawdzać w warunkach domowych. My także jesteśmy ciekawi świata , dlatego wszelkie zabawy badawcze budzą nasze zmysły! Idąc śladem naukowców także i my postanowiliśmy eksperymentować i doświadczać. W końcu nie od dziś wiadomo , że najlepiej uczymy się przez aktywne działanie i obserwację.

Na warsztat postanowiliśmy dzisiaj poddać prawa fizyki! I tak sprawdziliśmy ciecz nienewtonowską, która płatała nam figla raz będąc cieczą a raz ciałem stałem a także wcielając się w rolę przyrodników barwiliśmy kwiaty. Dzięki tym eksperymentom , dowiedzieliśmy się wielu nowych rzeczy, o których z pewnością Wam jeszcze opowiemy.                   A tymczasem do zobaczenia , jeszcze usłyszycie o naszych naukowych odkryciach!