Grudniowe aktywności z programu Covidove Zdrowe Love

Grudzień upłynął nam na realizacji tematów z modułu II- ,,Sport to zdrowie, każdy ci to powie”. Dobrze wiemy, że promowanie aktywnego stylu życia oraz kształtowanie nawyków zdrowego odżywiania jest bardzo istotne, dlatego idąc o krok dalej, zaczynamy uczyć się ponoszenia odpowiedzialności za siebie samych. W tym miesiącu stworzyliśmy nasze grupowe gazetki promujące zdrowy styl życia oraz kodeksy małego sportowca. Zasady w nim zawarte towarzyszą nam przy każdych zajęciach ruchowych,a w ostatnim czasie poznaliśmy wiele zabaw z dawnych lat, które znają i pamiętają nasi rodzice i dziadkowie. Naszym podsumowaniem było wykonanie złotych medali, bo przecież każdy z nas na nie zasługuje i jest w czymś najlepszy!