Znowu zdobyliśmy Górę… Grosza :)

Pomaganie jest naszą mocną stroną.  Przygotowywaliśmy już Szlachetną Paczkę dla potrzebującej rodziny Pani Eweliny a teraz zbieraliśmy monety. Dlaczego?

Wiemy, że nie wszystkie dzieci mają równe szanse , dlatego potrafimy zrobić wiele, aby choć
w najmniejszym stopniu pomóc im poczuć się ważnymi i wywołać uśmiech na ich buziach.

Tegoroczna edycja Góry Grosza miała na celu pomoc dzieciom,  które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.

Uzbieraliśmy 15964 monety, co dało nam wynik 382, 57 zł.

Jak myślicie czy udało nam się pobić ubiegłoroczny wynik? Oczywiście,  że tak! I to wszystko dzięki Waszej hojności i otwartości serca. Dziękujemy!!!!