ZABAWY ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE

Szanowni Rodzice,

Nastał czas, w których rok szkolny przypomina nieco wakacje. Wasze dzieci całe dnie spędzają w domu, a Wy musicie sprostać ogromnemu wyzwaniu, jakim jest zorganizowanie im tego czasu w ciekawy, ale i edukacyjny sposób. Chcąc pomóc Wam w tym trudnym zadaniu, przygotowałam zestaw zabaw i gier, które mają na celu rozwijanie kompetencji emocjonalno-społecznych Waszych dzieci. Zachęcam Was gorąco do przejrzenia pliku i wybrania tych, które uznacie za interesujące.

Chcę także życzyć Wam zdrowia oraz mnóstwa siły i energii do codziennych wyzwań i przygód jakie przeżywacie w domowym zaciszu.

Drogie Dzieci,

Z pewnością podoba Wam się przebywanie całymi dniami w domu, choć myślę, że część Was tęskni też za Paniami z Przedszkola. Jestem jednak pewna, że jesteście bardzo dzielni podczas codziennych ćwiczeń i zabaw. Pamiętajcie, że i my – wszyscy pracownicy Przedszkola – za Wami tęsknimy. Niedługo na pewno się zobaczymy! Tymczasem (żebyście nie zapomnieli, jak to jest chodzić do przedszkola) przesyłam Wam zabawy i gry, które możecie wykonać w domu, z Waszymi rodzicami, a może także rodzeństwem.

Mam nadzieję, że dużo się uśmiechacie i śmiejecie! Życzę Wam zdrówka i mnóstwa radości!

Natalia Krawiec