Turniej ,,Od przedszkola strzelam gola”

Nasze sobotnie przedpołudnie spędziliśmy bardzo aktywnie, bo wzięliśmy udział w turnieju piłkarskim ,, Od przedszkola strzelam gola. Każdy prawdziwy piłkarz dobrze wie, że w tej dyscyplinie sportu liczy się nie tylko szybkość, ale również umiejętność współpracy i musimy Wam przyznać, że to prawda. Współpracowaliśmy ze sobą ile sił w nogach i udało się rozegrać aż 3 mecze! Na zakończenie za nasze piłkarskie zaangażowanie i grę otrzymaliśmy puchar, który przybijając nam piątkę, wręczył Pan Edward Maniura Burmistrz Miasta Lublińca. Już nie możemy się doczekać, kiedy opowiemy naszym kolegom z przedszkola o tej sportowej przygodzie!

Madzia, Maja, Staś, Kuba, Marcin, Borys, Łukasz, Wiktor z grupy Koniczynek

Od przedszkola strzelam gola 2018 (39)