dzień dziecvka
dzień dziecvka

Tu dzieci rosną! Witamy!

Poznaj kim jesteśmy Kiedy spotykają się ludzie z pasją wszystko staje się możliwe. Nasza pasja to praca z dziećmi, poparta wiedzą i doświadczeniem, która w 2004 roku zaowocowała Przedszkolem Miejskim nr 6 w Lublińcu. Wysiłek tworzenia miejsca dla dzieci innego niż wszystkie, przemyślanego od początku do końca, jest dla nas przyjemnością. Nasze pomysły urzeczywistniamy każdego dnia pracując z dziećmi, bo tylko wtedy można je poznawać i rozumieć. Kiedy z nimi wspólnie doświadczamy i poznajemy świat, możemy śmiało powiedzieć, że marzenia się spełniają.

Zapraszamy do naszego przedszkola:)

Twoje Przedszkole Miejskie nr 6

Droga Mamo, Drogi Tato
P1040712
To dla nas zaszczyt gościć Ciebie tutaj. Wiemy, jak ważny jest wybór dobrego przedszkola dla dziecka. Placówki o wysokim poziomie, która nauczy oraz posiada bogatą ofertę zajęć. Drugiego domu,  do którego dzieci chętnie przychodzą, i z którego nie chcą wyjść. Bezpiecznej przystani. Miejsca, gdzie nauczyciele pracują z pasją. Takie jest nasze przedszkole.

Przedszkole Miejskie nr 6 to efekt naszych ponad 25-cio letnich doświadczeń, jako nauczycieli w dziedzinie edukacji przedszkolnej i efektywnego rozwoju potencjału małego człowieka. To jedyne w swoim rodzaju podejście do odkrywania i wspierania talentów, które rozwija i wzmacnia najlepsze strony osobowości każdego dziecka. Wierzymy, że tak się kładzie fundament pod życiowy sukces i otwiera okno na świat nieograniczonych możliwości. To gwarancja łagodnego wejścia w świat wymagań edukacyjnych, ponieważ wiedza i umiejętności, które zdobywają dzieci w przedszkolu kładą podwaliny pod ich sukces w przyszłości.

Przedszkole Miejskie nr 6 stworzyliśmy z myślą o naszych własnych dzieciach. Dbamy o nie, czujemy odpowiedzialność za nie, jesteśmy z nich dumni. Chcemy, by świetnie znały język angielski, były odważne i kreatywne, żyły w poczuciu szczęścia i własnej wartości, były świadome indywidualnych talentów oraz sensu i celu w życiu. Teraz do Przedszkole Miejskiego nr 6 zapraszamy Wasze dziecko. Zrobimy wszystko, by rosło z nami.

Dyrektor przedszkola: Renata Rokosa

Znajdź nas: