ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU RODZINNEGO

Akcentem kończącym jesienny sezon na dynię, było rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu na najciekawiej i najzabawniej ozdobioną dynię. W galerii prac pojawiły się dyniowe koty, pięknie ozdobione karoce, jeże, Minionki, czarownice, lampiony oraz inne dyniowe stworki. Spośród 43 prac konkursowych, drogą głosowania przez rodziców i dzieci I miejsce otrzymali Julia z grupy Cytrynek oraz Dominik z grupy Biedronek, II Miłosz z grupy Jabłuszek oraz Pola z grupy Jagódek, III Mateusz z grupy Jabłuszek. Wszyscy pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu pomysłowości i zaangażowania.

Dyrektor Elwira Masoń

Koordynator Małgorzata Mendaluk