Przedszkola czas już minął

W tym tygodniu grupa Koniczynek uroczyście żegnała się z przedszkolem. Prócz pożegnalnych piosenek i wierszy oraz licznych podziękowań nie mogło oczywiście zabraknąć pięknie zatańczonego poloneza. Wspominając spędzone razem cztery lata podczas oglądania zdjęć, w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. A na koniec czekała na wszystkich wystrzałowa niespodzianka przygotowana przez rodziców – wybuchy kolorowego konfetti. Na osłodę czekał na wszystkich pyszny tort.

Na pożegnanie Koniczynki przygotowały dla wszystkich pań i pana Bogdana upominek – prawdziwą własnoręcznie zerwaną przez przedszkolaki koniczynkę przynoszącą szczęście.

Wioleta Haberla