Panu Burmistrzowi dziękujemy za … plac zabaw!

Ktoś mądry kiedyś powiedział: „Marzenia nie spełniają się ot tak , w tym cała ich magia, że są wyczekane…” I nasze marzenia o nowym placu zabaw właśnie się spełniły! Czekaliśmy cierpliwie trzymając mocno kciuki i cały czas spoglądaliśmy na nasze światełko nadziei, które nie gasło.
I wiecie co?  Warto było!  Pan Burmistrz dotrzymał słowa i w naszym ogródeczku stoi już nowiusieńki plac zabaw. Pomimo śniegu odważyliśmy się już mu nawet przyjrzeć. I niczego mu nie brakuje 🙂

Pięknie dziękujemy Panu Edwardowi Maniurze, Burmistrzowi Miasta Lublińca za fantastyczny , kolorowy i bezpieczny plac zabaw, o którym nie śniło się nawet naszym paniom!

Dzięki takim osobom jak nasz Pan burmistrz  nie tylko mamy uśmiech na buziach ale też przekonujemy się, że „niemożliwe nie istnieje”.

Wszystkie przedszkolaki przesyłają  słodkie buziaki! DZIĘKUJEMY!

dziekujemyza1procent_A3_orig