Ostatni raz …

Iga, Simone, Hania, Natalia, Pola, Malwina, Bartek, Ola, Helenka, Lia, Antoś, Filip

Kochane Niezapominajki nie zapominajcie, że stając się uczniami nie przestajecie być dziećmi. Nie zapominajcie o codziennym uśmiechu, optymizmie  i radości.  Rozwijajcie skrzydła i lećcie tam, gdzie spełnicie swoje marzenia.

Zakończenie roku szkolnego to zawsze wyjątkowy moment dla całego przedszkola. Wspaniała akademia, piękne wzruszające piosenki i wiersze, to podziękowania dla wszystkich, którzy przez pierwsze lata edukacji dzieci stoją tuż obok: rodziców, nauczycieli.

Niezapominajki przedstawiły baśń pt. „Kopciuszek”  bawiąc nas swoją grą aktorską i niesłychanym poczuciem humoru. Tej spontanicznej radości i uśmiechu życzymy Wam na każdy dzień Waszego życia. Już za Wami tęsknimy!

Koledzy i Koleżanki z przedszkola!