Odważny jak strażak

Majowe święta przyzwyczaiły nas do tego, że w tych dniach wyjątkowo dużo mówimy o naszej ojczyźnie. Ale są też dni, kiedy nie możemy zapomnieć o tych, którzy poświęcając swoje życie dbają o nas. Mowa o strażakach, którzy swoje święto obchodzili 4 maja.  Z tej okazji przygotowaliśmy pamiątkową książkę z rysunkami  przedstawiającymi ich niebezpieczną, codzienną pracę, którą nasza reprezentacja przekazała na ręce Pana Komendanta Powiatowego Straży Pożarnej Janusza Buli wywołując na jego twarzy szeroki uśmiech. W naszym przedszkolu mieliśmy też okazję poznać sekrety pracy strażaków. Pokazali nam sprzęt do akcji ratowniczych-gaśniczych a co cieszyło się naszym największym uznaniem wóz bojowy. Oczywiście nie mogło zabraknąć  lania wody, co wyjątkowo nam się spodobało.

Bardzo dziękujemy tatusiowi Emilki, Panu Grzegorzowi Węgrzyńskiemu za przybliżenie nam w tak atrakcyjny sposób pracy strażaków i oczywiście życzymy zawsze szczęśliwych powrotów z akcji!