Magiczny Dzień Przedszkolaka

Tegoroczny Dzień Przedszkolaka był naprawdę magiczny, ponieważ w progach naszego przedszkola zagościł najprawdziwszy magik. Wszyscy mogliśmy oglądać jego fantastyczne sztuczki, a w niektórych nawet braliśmy udział. Oczywiście na końcu, po wypowiedzeniu czarodziejskiego zaklęcia pojawił się prawdziwy żywy królik. Potem czekały na nas kolejne niespodzianki – prezenty i słodkie pyszności. Oczywiście w tym wyjątkowym dniu do naszego grona dołączyli nowi przedszkolacy, którzy zostali uroczyście pasowani na przedszkolaka, a sześciolatki stały się starszakami. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale Super Przedszkolaka. Miejmy nadzieję, że czary naszego magika zadziałały i wszystkie przedszkolaki od dzisiaj już zawsze będą SUPER PRZEDSZKOLAKAMI.

Wioleta Haberla