Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne.

„Trochę, trochę smutno nam, czas się przyznać wszystkim Wam. Bo pożegnać muszę Cię, chociaż tak lubimy się. Bo już czas, wielki czas, jutro szkoła czeka nas…….”

Kończycie swój pierwszy etap edukacji i wkraczacie w życie szkolne. Pamiętajcie, że stając się uczniami, nie przestajecie być dziećmi. W Waszej dalszej edukacji nadal towarzyszyć powinny: zabawa, uśmiech, zadowolenie  nawet z małych sukcesów.

To, czego nauczyliście się w przedszkolu to pierwszy bagaż doświadczeń na całe  życie: pierwsza książka, pierwsze zabawy z rówieśnikami, pierwsza ocena Waszej pracy.
To niezatarte wspomnienia Waszego dzieciństwa, ważne a może nawet najważniejsze.

Jestem więc dumna, że mogłam w tym uczestniczyć. Życząc powodzenia w szkole, życzę abyście pozostali takimi jakimi jesteście.

Wychowawca

Małgorzata Mendaluk