Jabłuszka i Koniczynki w bibliotece szkolnej

W środę wybraliśmy  się na wycieczkę do biblioteki w Szkole Podstawowej nr 1. Na miejscu pani bibliotekarka zapoznała nas z jej pracą i pokazała, gdzie znajdują się przeznaczone specjalnie dla nas regały z książkami. Bardzo spodobały się nam kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, po które z chęcią sięgaliśmy. Z zainteresowaniem braliśmy udział w dyskusji  na temat praw dziecka . Jednak jeszcze większą radość sprawiło nam wszystkim oglądanie bajki przygotowanej przez naszych starszych kolegów. Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów i wrażeń atmosferze. Na dodatek obiecaliśmy, że niedługo znów odwiedzimy bibliotekę i wiecie co? dotrzymamy słowa!

Jabłuszka i Koniczynki