DZIEŃ BABCI I DZIADKA W GRUPIE MALINEK

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły. Z tej okazji nasze Malinki zaprosiły swoje ukochane Babcie oraz kochanych Dziadków do przedszkola, aby wspólnie, uroczyście obchodzić to piękne święto. Maluszki zaprezentowały swoim Dziadkom piosenki oraz tańce, przygotowane specjalnie dla tych wyjątkowych gości. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim Babciom i Dziadkom drobne upominki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń oraz radości. Przybyli goście byli pod wielkim wrażeniem, oglądając po raz pierwszy swoje wnuczęta na scenie.

Wszystkim Babciom i Dziadkom serdecznie dziękujemy za przybycie oraz jeszcze raz życzymy wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze, dobrego zdrowia oraz pięknych chwil każdego dnia!

Marzena Sukiennik