,,Wszystko zaczyna się od kropki”

W środę obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki i poznaliśmy historię Vashti- bohaterki książki pt. ,,The Dot” Petera Reynoldsa. Główna bohaterka dzięki kropce i swojej nauczycielce odkryła talent, czym pokazała nam,że czasem wystarczy mały, niepozorny krok, aby poznać swoją mocną stronę i uwierzyć w siebie. Międzynarodowy Dzień Kropki to także święto kreatywności, odwagi i zabawy. Tworzyliśmy więc dzisiaj m.in. prace plastyczne pamiętając o tym,że wszystko zaczyna się od kropki. Każdy z nas miał inny pomysł na swoje dzieła, każda kropka była inna,tak jak my różnimy się między sobą, ale właśnie na tym polega nasza wyjątkowość. W takim dniu jak dzisiaj jeszcze bardziej budowaliśmy naszą pewność siebie i umacnialiśmy wiarę we własne możliwości,bo jeśli udało się Vashti,to dlaczego nam ma się nie udać?

Malinki
Truskawki