,,Tu zaczyna się nasza podróż”, czyli pasowanie na przedszkolaka w grupie Truskawek

Przedszkole-pierwszy przystanek w drodze do poznawania świata. Miejsce, w którym wszystko się zaczyna. Miejsce, gdzie uczymy się nowych umiejętności i obcowania z innymi. I choć jeszcze nie tak dawno wydaliśmy z siebie pierwszy krzyk, tak dziś, silnym, mocnym głosem powiemy, że jesteśmy już prawdziwymi przedszkolakami. Za nami kilka miesięcy przedszkolnej przygody,dlatego podczas pasowania czekały na nas 3 zadania na 3 latka- rozpoznanie swojego imienia wśród innych (metoda Odimienna Nauki Czytania I. Majchrzak), instrumentacja (metodą Aktywnego słuchania muzyki Batii Strauss) i taniec. Egzamin na przedszkolaka zdaliśmy wspaniale,a nasi starsi koledzy z grupy Jagódek sprawili nam dodatkową niespodziankę-odwiedzając nas w naszej sali i witając oficjalnie jako członków naszej przedszkolnej społeczości. Społeczości na szóstkę!