Sprintem do maratonu

Dnia 8 czerwca przedszkolaki z wszystkich grup wzięły udział w VIII OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE PRZEDSZKOLAKÓW „Sprintem do maratonu”, którego organizatorem jest miesięcznik BLIŻEJ PRZEDSZKOLA. Impreza biegowa której celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu.

Każdy z uczestników imprezy otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Przed biegiem odbyła się oczywiście rozgrzewka, prowadzona przez wychowawców każdej z grup. Odsłuchaliśmy hymnu i dzieci w skupieniu rozpoczynały bieg, starając się jak najszybciej dobiec do mety. Jednak w naszym maratonie wszyscy byli zwycięzcami. Nie liczyło się zdobyte miejsce, a pokonanie wyznaczonego dystansu w miłej atmosferze, promującej zdrowy styl życia. Nasze dzielne przedszkolaki przebiegły aż 11 760 metrów !!!

Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem specjalnych medali oraz dyplomów.

Gratulujemy 98 wspaniałym biegaczom!

Truskawki

Poziomki