PRZYGOTOWANIA MALINEK I JABŁUSZEK DO MAJOWYCH ŚWIĄT

Wszyscy doskonale wiemy jak ważne jest rozwijanie postawy patriotycznej i ksztaltowanie tożsamości narodowej wśród najmłodszych. Majowe święta dostarczają nam wspaniałej możliwości do poznania i utrwalenia symboli narodowych, tradycji i historii naszej ojczyzny. Dzieci z grup Malinek i Jabłuszek ochoczo rozpoczęły więc przygotowania do tych ważnych wydarzeń i tak powstaje wyjątkowa flaga. Dlaczego wyjątkowa? Po pierwsze, dlatego, że jej wielkość jest imponująca a po drugie stworzyliśmy ją współpracując ze sobą, między grupami. Pokazaliśmy, że poczucie przynależności do grupy społecznej, jak i kraju można rozwijać w bardzo przyjemny i twórczy sposób.