Przy wspólnym stole, podczas jedzenia dzielimy się opłatkiem i składamy sobie najlepsze życzenia.

Grudzień to miesiąc pełen magicznych chwil. Już w pierwszych dniach wyczekiwaliśmy spotkania z Mikołajem, a tuż po nim zabraliśmy się za przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia: upiekliśmy pierniki, przyozdobiliśmy choinkę i nauczyliśmy się pięknych kolęd i pastorałek. A wszystko po to, by w odświętnym stroju zasiąść wspólnie do wigilijnego stołu i przełamać się opłatkiem. Życzliwość i dobre słowo to nie jedyne podarunki jakie tego dnia dostaliśmy.
Spotkanie wigilijne  to czas, który pozwolił kultywować tradycje i zwyczaje świąteczne, a nade wszystko wzmocnił serdeczne relacje w społeczności naszego przedszkola.
Ewelina Lukosek

Truskawki