Odwiedziny przyjaciela lasu…

Kto dba o las i jego mieszkańców? odpowiedź jest prosta, leśnik! W poniedziałkowy poranek odwiedziła nas Pani Aleksandra z Nadleśnictwa w Lublińcu. Podczas tego bardzo ciekawego spotkania utrwaliliśmy naszą wiedzę na temat przygotowań zwierząt do zimy, a także poznaliśmy zasady ochrony przyrody, w tym właściwego zachowania się w lesie. Pani leśnik przygotowała dla nas również materiał przyrodniczy, który mogliśmy poznawać zmysłami- dotykiem i węchem, co bardzo nam się spodobało. Po tym spotkaniu jesteśmy jeszcze bardziej zafascynowani i ciekawi otaczającej nas przyrody i czujemy się za nią odpowiedzialni!

Truskawki & Poziomki