Miś Teddy Eddie świętował z nami!

W czwartek odwiedził nas niezwykły gość. Był to Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu. Okazja ku temu była wspaniała, bo obchodziliśmy wtedy dzień pluszowego misia. Jego wizyta była dla nas niesamowitą niespodzianką i choć lekko skrępowani,to z nieskrywaną radością przystąpiliśmy do wspólnych zabaw z misiem. Jakby tego było mało, Teddy Eddie przygotował dla nas film edukacyjny, który opowiadał o życiu pszczół. Dowiedzieliśmy się z niego nie tylko wielu ciekawostek przyrodniczych, ale też przede wszystkim poszerzyliśmy nasze słownictwo o nowe wyrażenia w języku angielskim.

Bardzo dziękujemy Pani Alicji Podgrodzkiej ze Szkoły Językowej
Ling Talents, która zainicjowała i umożliwiła nam spotkanie z Tedddy’m Eddie’m.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Szkoły Językowej https://lingtalents.pl/, która jest akredytowanym centrum metody Teddy Eddie – innowacyjnej i niebanalnej metody nauczania języka angielskiego dla dzieci w wieku 2-7 lat.

A.D

Jagódki