Mikołaju,Mikołaju…

Jest taki dzień w roku, na który czekamy z wielką niecierpliwością. Dzień, kiedy wyglądamy za okno i wsłuchujemy się w odgłosy otoczenia, aby usłyszeć dźwięki dzwoneczków i kroki na śniegu. Oczekiwaniu na przyjazd Świętego Mikołaja zawsze towarzyszy niezwykły klimat, atmosfera pełna tajemniczości i wielka radość. Tym razem nie mogło być inaczej. Dzieci z grupy Jabłuszek i Truskawek zaprosiły wszystkich naszych przedszkolaków na wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem, które uświetniły tańcami do znanych utworów świątecznych, sprawiając naszemu wyjątkowemu gościowi nie lada niespodziankę. Wisienką na torcie były oczywiście prezenty, na które wszyscy czekaliśmy cały rok!

Jabłuszka
Wisienki