Jesienią sady się rumienią…

Za oknem możemy powoli obserwować pełną feerię barw,liście zmieniają swoje kolory, gdzieniegdzie słychać stukot upadających z drzew kasztanów i żołędzi, a w powietrzu coraz częściej można zauważyć nitki babiego lata. Jesień przyniosła zmiany za oknem, a my z radością im się przyglądamy. W minionym tygodniu utrwalaliśmy wiadomości o porach roku, przygotowywaliśmy nasze kąciki przyrody,spacerowaliśmy wnikliwie obserwując zmieniające się otoczenie i wreszcie najważniejsze powitaliśmy panią jesień. Zajęcia sprzyjały też wzajemnej integracji i tak Malinki wspólnie z Cytrynkami połączyły swoje siły, czego efektem był wspólny spacer, recytacja wiersza i stworzenie pracy plastycznej. Zapraszamy do naszej jesiennej galerii!

Truskawki
Poziomki