Dzień popcornu w grupie Malinek

Może być karmelowy, solony lub maślany. Co to takiego? oczywiście,że popcorn!!! Kto z nas nie lubi tej przekąski? Dzień popcornu to kolejna, niecodzienna okazja do świętowania. Podczas zajęć, dzieci z grupy MALINEK, poznały historie oraz wiele ciekawostek dotyczących tego przysmaku. Nie skończyło się oczywiście tylko na teorii. Pod czujnym okiem pani Madzi mogliśmy zobaczyć jak przygotować zdrowy popcorn bez dodatku tłuszczu i soli. A gdzie smakuje najlepiej? Wszyscy doskonale wiemy, że przed dużym ekranem i  to właśnie tam, w naszym małym przedszkolnym kinie, mogliśmy zajadać tą pyszną przekąskę w ZDROWYM WYDANIU. Zapraszamy do naszej wystrzałowej jak popcorn galerii zdjęć!