Będę przedszkolakiem..

Za nami dzień adaptacyjny, na który z niecierpliwością czekaliśmy. W miłej i przyjaznej atmosferze rozpoczęliśmy naszą integrację, aby jak najbardziej zminimalizować lęk u dzieci związany z nowym otoczeniem. Stworzyliśmy także warunki do pokazania rodzicom i dzieciom naszej codzienności, elementów pracy dydaktyczno – wychowawczej oraz oswoiliśmy dzieci z nowymi pomieszczeniami tj. zimowy plac zabaw, sale autonomii czy Biblioteka Malucha. Podczas zajęć w salach nasi nowi przedszkolacy mieli okazję do poznania swoich nowych kolegów i koleżanek, pań, personelu, a także gościa niespodzianki, który oczekiwał na nasze najmłodsze 3- latki od samego rana. Z kolei w starszych grupach dzieci na znak przynależności do naszej przedszkolnej społeczności odbiły swoje dłonie na koszulkach. Towarzyszyło nam tego dnia dużo wrażeń i bardzo się cieszymy, że tak wspaniałe dzieci zasilą grono naszych przedszkolaków. Przedszkolaków na szóstkę!