ACH, CÓŻ TO BYŁ ZA BAL!!!

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. A może przede wszystkim dla naszych milusińskich. Dla nich bal Karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu także odbył się taki bal. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.  Gdy tancerze poczuli się bardzo zmęczeni ogłosiliśmy przerwę na słodki poczęstunek. A kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały balową salę. Bal dla dzieci, który odbył się 17 lutego, przygotował personel przedszkola oraz rodzic naszego przedszkolaka – mama Stasia Pani Joanna Pasieka – Jurczyszyn.

Droga Mamo dziękujemy serdecznie!!!

Zapraszamy do galerii zdjęć.