Zosia Klimas z wyróżnieniem w konkursie ogólnopolskim!

Zosia Klimas jest artystyczną duszą, która uwielbia tworzyć coś z niczego. Zwykła kartka staje się dla niej inspiracją do wykonania efektownej biżuterii  czy  jedynych w swoim rodzaju dodatków.  Fantazyjne papierowe korony, opaski  czy bransolety to dla niej chleb powszedni. Tym razem Zosia wzięła udział w ogólnopolskim konkursie pt. „ Biedroneczki są w kropeczki” otrzymując wyróżnienie!

Zosia zaprojektowała  unikatową torebkę „ Biedronkę”, a jakby tego było mało wzbogaciła ją o designerskie etui na telefon  oraz ultra modny portfel.

Naszej sześciolatce serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne artystyczne projekty!

Zofi Klimas (3) — kopia