Znów zdobyliśmy „Górę Grosza”

Brawo dla wszystkich przedszkolaków i oczywiście ich rodziców. W tegorocznej akcji „Góra Grosza” grupa Cytrynek nazbierała 4,5 kg monet, grupa Jagódek – 3,5 kg monet, grupa Biedronek – 7 kg, grupa Jabłuszek 12 kg i grupa Koniczynek też 12 kg monet. W sumie nazbieraliśmy 39 kg monet, co dało kwotę 376,46 zł. Pieniądze te zostały przesłane do Towarzystwa Nasz Dom, aby pomóc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie akcji, zaś szczególne podziękowania należą się starszakom za pomoc w segregowaniu i przeliczaniu pieniędzy, a była ich naprawdę cała góra – „Góra Grosza”.

Wioleta Haberla