Zieloni gola!

Proszę Państwa cóż to były za emocje! Sobotni mecz w ramach X Mistrzostw Przedszkolaków w Piłce Nożnej pod hasłem „Od przedszkola strzelam gola” na długo pozostanie w naszej pamięci. Trybuny zapełnione po brzegi kibicami,atmosfera podgrzewana  sportowymi okrzykami i fantastyczna gra naszych słonecznych piłkarzy! Nasi szóstkowi reprezentanci w składzie: Laura Przychodzka, Borys Gerlic-Mrugała, Paweł Górecki, Dominik Kalyta, Konrad Klabis, Ignacy Knopik-Nowakowski, Bartosz Lampa, Oliwier Mendrela, Michał Opiela, Krystian Owsikowski,   brawurowo zwyciężyli we wszystkich meczach w grupie A! Swoją drogą najbardziej uważni kibice mieli kłopot aby zliczyć wszystkie gole! Na szczęście w przypadku konkurencji dla rodziców udało się z to zrobić i tak Pani Katarzyna i Pan Rafał (nasz trener) zdobyli największą ilość strzałów na bramkę! Oczywiście zawodnicy mogli liczyć na wspaniały doping swoich kolegów z grupy Słoneczek, którzy uzbrojeni w wuwuzele i trąbki nie przestawali ich dopingować powtarzając niezliczoną ilość razy: Zieloni gola!