Kanapki z wyobraźnią!

Czy wiecie, że podczas robienia kanapek można się nie tylko świetnie bawić, ale też kształtować  odpowiednie nawyki żywieniowe, rozwijać  kreatywność i dbać o higienę? Sprawdziliśmy to! W minionym tygodniu podjęliśmy wielkie wyzwanie, bowiem  postanowiliśmy przygotować smaczne, zdrowe i  kolorowe kanapki. Wszak nie od dziś wiadomo, że przygotowane samodzielnie smakują najlepiej! Po starannym umyciu rąk, założeniu czapeczek i przygotowaniu stanowisk pracy zakasaliśmy rękawy i zaczęliśmy działać! Z wielkim zaangażowaniem wybieraliśmy   ulubione warzywa i dodatki, które sprawiły, że nasze kanapki w mig znikały z talerzy!