WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZYM PRZEDSZKOLU

Na ten szczególny dzień czekaliśmy cały rok. Już od samego rana zaglądaliśmy do okien, wypatrując tego niezwykłego Gościa.
Nim jednak przybył do naszego przedszkola, przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną z Panem Mikołajem. Zapewnił nas, że wkrótce do nas przybędzie…
Następnie rozwiązywaliśmy quiz o Mikołaju. Bardzo dobrze sobie poradziliśmy! Aż w końcu nadeszła ta długo wyczekiwana przez nas wszystkich chwila –
Święty Mikołaj do nas przyjechał! Bardzo ucieszył nas Jego widok! Przywiózł nam przepiękne prezenty. My również chcieliśmy coś podarować Świętemu Mikołajowi… Przywitaliśmy Go, więc piosenką „Kochany Panie Mikołaju”. Następnie dzieci z grupy Cytrynek powiedziały Mikołajowi wiersz, a grupa Jabłuszek nawet zatańczyła dla naszego Gościa! Później Święty Mikołaj rozdał nam prezenty. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć z Panem Mikołajem.
To był wspaniały dzień!

Marzena Sukiennik, Anna Pudło