WAKACJE :)

Wszystkim życzymy by tegoroczne wakacje były ciepłe i radosne. Niech każdy dzień wakacyjnych przygód pozostanie w Waszej pamięci jako dzień, o którym można powiedzieć, że to był dobry dzień. Odpoczywajcie w pełnym słońcu i przy ładnej pogodzie, nabierajcie sił i „ładujcie akumulatory”, ale z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Rodzicom naszych wychowanków dziękujemy za udział w wielu wydarzeniach, wsparcie finansowe różnych przedsięwzięć, ufundowanie nagród na zakończenie roku przedszkolnego i inne konkursy, przedsięwzięcia, życzliwe podejście do spraw związanych z przedszkolem, gotowość do współpracy i rozwiązywania problemów.

Przyjaciołom naszego przedszkola dziękujemy za serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!!!