U fryzjera!

Poznawanie zawodów to bardzo ciekawa sprawa. Tym razem Słoneczka wyposażone w niezliczone pokłady szczęścia od kominiarzy postanowiły zadbać o swój wygląd i odwiedziły „ Studio fryzur” Pani Katarzyny Niewiadomskiej.  Na miejscu nie tylko obejrzeliśmy akcesoria fryzjerskie, ale też mogliśmy spróbować swoich sił w czesaniu! Do tego otrzymaliśmy w pełni profesjonalne główki treningowe, na których uczą się prawdziwi fryzjerzy. Znaleźliśmy też czas na metamorfozy! Chłopcy zgodnie z panującymi trendami postawili na ułożenie włosów na żelu a dziewczyny skłoniły się ku tradycyjnym upięciom i warkoczom. I stało się jak w tym przysłowiu: „ Dobry klient to zadowolony klient!”

Pani Kasiu , Słoneczka bardzo dziękują za udane przedpołudnie i wszystkie rozmowy , które przeprowadziliśmy w Pani salonie.  Tak to my możemy poznawać pracę fryzjera!