To i owo z panią ekspedientką

Nasz tygodniowy cykl spotkań z osobami wykonującymi ciekawe zawody zakończyliśmy spotkaniem z Panią Moniką Węgrzyńską, mamusią Emilki.
Musicie wiedzieć, że wykonuje bardzo ważny zawód. Jest ekspedientką w dużym  sklepie i każdego dnia z uśmiechem sprzedaje nam przysłowiowe „mydło i powidło”.
Pani ekspedientka opowiedziała nam o swojej pracy  i przy okazji zdradziła kilka sklepowych sekretów m.in. to skąd zna te wszystkie kody, które wyskakują na kasie.
Przypomnieliśmy sobie również zasady kulturalnego zachowania podczas zakupów, na które często chodzimy wspólnie z rodzicami oraz zwroty grzecznościowe, które są przecież niezbędne w sklepie.
Pani Moniko, bardzo dziękujemy za podzielenie się z nami  ciekawostkami ze swojej pracy oraz poświęcenie nam kilku chwil. Będziemy długo wspominać to spotkanie 🙂