Szkolno – Przedszkolna integracja!

Z naszymi kolegami – uczniami mamy wiele wspólnego. Uwielbiamy dzielić się doświadczeniami, odwiedzamy ich w szkole uczestnicząc z nimi we wspólnych zajęciach a przede wszystkim wszyscy bez wyjątku uwielbiamy zabawę.  Nasza radość nie miała końca, kiedy okazało się, że nasi przyjaciele wrócą do … przedszkola! Ale spokojnie, tylko na chwilkę!

Zaprzyjaźniona klasa I  wpadła do nas na odwiedziny  i razem obejrzeliśmy niezwykle ciekawą bajkę pt. „ Lisek Urwisek” w wykonaniu naszych wspaniałych rodziców. Pełni artystycznych wrażeń oddaliśmy się później wspólnej grze w piłkę ( zapytajcie, kto wygrał!)  i pysznemu jedzeniu , które czekało na nas na żelkowym bufecie! Jakby tego było mało mogliśmy też spróbować pysznej waty cukrowej, która wielu z nas kojarzyła się z pierzastą chmurką.

Niestety wszystko, co dobre szybko się kończy. Po pokazie baniek mydlanych  pożegnaliśmy naszych kolegów, ale obiecaliśmy sobie, że to nie ostatnie nasze spotkanie!