Szanowni Państwo!

Szanowni Państwo.

Informuję, że w piątek tj. 19 kwietnia 2019r. o godz. 12.30 nauczyciele poinformowali dyrektora o zawieszeniu strajku. Od dnia 23 kwietnia placówka powraca do stałego trybu pracy.
Planowane na wtorek 23 kwietnia 2019r. zebrania z rodzicami odbędą się zgodnie z poniższym harmonogramem:

I grupa – godz. 17.00

II grupa – godz. 17.30

III grupa – godz. 16.30

IV grupa – godz. 16.30

V grupa – godz. 17.30

Podziękowania!

Ogromnie chciałabym podziękować Rodzicom, którzy w czasie trwania akcji strajkowej, zorganizowali dzieciom opiekę we własnym zakresie. Była to dla mnie nieoceniona pomoc. Dziękuję za solidarność, cierpliwość i wyrozumiałość z Państwa strony. Dziękuję również za słowa wsparcia w tym trudnym dla każdej ze stron czasie. Szczególne podziękowania kieruję w stronę Rady Rodziców naszego przedszkola.

Życzę Państwu radości i siły płynącej z istoty Świąt Wielkanocnych.

Z wyrazami szacunku i ogromnej wdzięczności.

Renata Rokosa