Sukcesy

ROK SZKOLNY 2018/2019

img20181212_22284189

Nagroda specjalna Golec uOrkiestry dla grupy Koniczynek w konkursie na Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową

Chcemy podzielić się z Wami bardzo ważną wiadomością! Otóż grupa Koniczynek otrzymała nagrodę specjalną przyznawaną przez braci Pawła i Łukasza z Golec uOrkiestry w konkursie na Najładniejszą Szopkę Bożonarodzeniową. Konkurs organizowany był przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, tym bardziej, że po raz drugi z kolei zostaliśmy wyróżnieni w tak wyjątkowy sposób!

dyplom Ola

I miejsce Oli z grupy Jabłuszek w konkursie ,,Zdrowy ząbek”

Jesteśmy dumni! Nasza artystka z grupy Jabłuszek zajęła I miejsce w konkursie plastycznym organizowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Lublińcu. Tematem pracy było kształtowanie dbałości o higienę jamy ustnej.

Oleńce gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

Laura Przychodzka

I miejsce Laury Przychodzkiej w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną

Pragniemy poinformować, że Laura Przychodzka z grupy Słoneczek zajęła I miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Kartkę Wielkanocną organizowanym przez JWK Lubliniec. Nasza utalentowana siedmiolatka z nieskrywaną radością rysuje, maluje i tworzy a udział w konkursach ( jak sama mówi), to dla niej „super sprawa”. Laurze gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy z kredkami w ręku

Gratulujemy!!!

Łucja Mańka

Wyróżnienie dla Łucji Mańki w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną

Gratulujemy Łucji wyróżnienia w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną organizowanym przez JWK w Lublińcu.

Gratulujemy!!!

dyplom Łucja Mańka

I miejsce Łucji Mańki w XI Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę

Z największą radością zawiadamiamy, że Łucja Mańka z grupy z Słoneczek zajęła I miejsce w XI Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Łucji gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na artystycznej drodze!

BRAWO!

LEAD Technologies Inc. V1.01

Wyróżnienie dla Agatki Michałowskiej w XI Konkursie Plastycznym na Świąteczną

Gratulujemy Agatce Michałowskiej z grupy Koniczynek wyróżnienia w XI Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Agatka ma 5 lat i jak sama mówi najbardziej lubi rysować i bawić się konikami.Naszej artystce gratulujemy i życzymy… połamania kredek!

Jesteśmy dumni!

img20171214_21564091 — kopia

Nagroda specjalna dla Słoneczek w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową!

Zakasaliśmy rękawy i… udało się! w konkursie na najładniejszą szopkę bożonarodzeniową organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu otrzymaliśmy NAGRODĘ SPECJALNĄ! cieszymy się tym bardziej,że w składzie jury zasiadali bracia z zespołu Golec uOrkiestra,którzy nie tylko docenili nasze artystyczne zacięcie,ale też podarowali dla naszego przedszkola swoją najnowszą płytę (oczywiście z autografami).  Nasza niezwykła szopka z funkcją przewijania to przede wszystkim nasz wspólny sukces. Każdy z naszej grupy pracował na to,aby nasz wspólny cel został osiągnięty. Wiecie jak to się nazywa? to jest WSPÓŁPRACA!

img20171214_21572541 — kopia

Słoneczkom gratulujemy i życzymy niekończącej się wyobraźni i zapału do kolejnych konkursów. Nie tylko artystycznych! ?

img20171214_21581155 — kopia

Grand Prix dla Bartosza Lampy w konkursie na kartkę bożonarodzeniową!

Z wielką przyjemnością informujemy,że nasz Bartek z grupy Słoneczek zdobył nagrodę Grand Prix w XXIV konkursie na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Bartek ma 6 lat i choć sam o sobie mówi,że jest matematykiem , to jego talentu artystycznego absolutnie nie można mu odmówić!

Gratulujemy!!!

 

img20171219_20400370 — kopia

I miejsce Słoneczek w konkursie na Zaczarowaną Choinkę

Mamy to! Drużyna Słoneczek zajęła I miejsce w konkursie na „ Zaczarowaną choinkę” organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Ich taniec z igłą i nitką spodobał się jury i z wielką dumą możemy powiedzieć, że było warto.

Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

img20171026_19493864 — kopia

I miejsce Borysa Gerlic – Mrugały i II miejsce Patryka Maniery w konkursie pt. Nasza armia w naszym mieście!

Udało się! Jesteśmy dumni! nasi wspaniali chłopcy z grupy Słoneczek : Borys i Patryk zajęli pierwsze i drugie miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. Nasza armia w naszym mieście organizowanym przez Jednostkę Wojskową Komandosów w Lublińcu. Chłopcy z wielkim zapałem przystąpili do rysunków i dopilnowali aby znalazły się na nich największe detale związane z pracą żołnierzy.

img20171026_19483936 — kopia

II miejsce Patryka Maniery

Patrykowi i Borysowi gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu swoich pasji.

ROK SZKOLNY 2016/2017

EPSON MFP image

I miejsce Natalii Jureczko w X Jubileuszowym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej

Mamy zaszczyt zawiadomić, że Natalka Jureczko z grupy Żabek zajęła I miejsce w X Jubileuszowym Festiwalu Piosenki Żołnierskiej „Czym dla wojska jest piosenka…” organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu! Było to niełatwe zadanie, bowiem nasza solistka miała wielu godnych konkurentów, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z tego osiągnięcia. Natalka ma dopiero 6 lat a już czaruje  wszystkich swoim głosem.

Trzymamy kciuki za sukcesy na wielkich scenach!

EPSON MFP image

II miejsce Weroniki Niestrój w w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym: „Świat w kolorach tęczy”

Pierwsze sukcesy smakują najbardziej! Z tym powiedzeniem z pewnością może zgodzić się nasza zdolna artystka z grupy Koniczynek. Weronika zajęła wysokie II miejsce w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym: „Świat w kolorach tęczy” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu.

Weronika ma 4 lata i możemy zdradzić, że w przedszkolu nie rozstaje się z kredkami. Rysowaniu nie ma końca a dzieła, które wychodzą spod jej ręki są jak… malowane!

Weroniko, jesteśmy z Ciebie dumni!

EPSON MFP image

II miejsce Laury Przychodzkiej w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym „ Świat w kolorach tęczy”

Laura Przychodzka z grupy Słoneczek zajęła II miejsce w kategorii wiekowej 5-6 lat w Międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „ Świat w kolorach tęczy” organizowanym przez Przedszkole Miejskie nr 7 w Lublińcu.

Nasza artystka  rozwija coraz pewniej swoje skrzydła wyrysowując sobie coraz szersze grono wielbicieli swojego plastycznego talentu.

Laurze gratulujemy i życzymy połamania … kredek!

 

Zofia

III miejsce Zosi Klimas w konkursie na ,, Świąteczną Pisankę “

Chcemy się podzielić wiadomością, iż w konkursie plastycznym na „Świąteczną Pisankę”, Zosia Klimas z grupy Słoneczek,  zajęła wysokie III miejsce. Nasza artystka nabrała teraz jeszcze większego wiatru w żagle i już planuje udział w kolejnych konkursach.

Zosi gratulujemy i obiecujemy dmuchać z całych sił,  aby płynęła śmiało przed siebie i rozwijała nie tylko żagle ale i swój plastyczny talent!

Laura

I miejsce Laury Przychodzkiej

Jesteśmy dumni! Laura Przychodzka z grupy Słoneczek zdobyła I  miejsce  a Zosia Klimas wyróżnienie w konkursie plastycznym organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Tematem było stworzenie kartki prezentującej polskie zwyczaje i tradycje związane z obchodzeniem Świąt Wielkanocnych.

Zosia

Wyróżnienie Zosi Klimas

Laurze i Zosi gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy (nie tylko!) plastyczne!

Ania

Wyróżnienie dla Ani Granosz w konkursie plastycznym

Ania Granosz z najmłodszej grupy Biedronek  została wyróżniona w konkursie na projekt kartki wielkanocnej organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej w Lublińcu. Pomysł Aneczki na narysowanie kurczaczka z koszyczkiem pełnym bazi okazał się trafiony i tak nasza mała artystka biorąc po raz pierwszy w życiu udział w konkursie uzyskała wyjątkowe wyróżnienie.

Naszej Ani gratulujemy i dopingujemy z całych sił ,aby szczęście jej nie  opuściło przy następnych konkursach!

Jesteśmy z Ciebie dumni!

 

Fabian

Konkurs recytatorski „Po naszymu czyli po śląsku, bo … my som stond!”

Fabian z grupy Żabek i Nikodem ze Słoneczek reprezentowali nas w konkursie recytatorskim organizowanym przez Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 3 w Lublińcu.

Rozprawiali nie inaczej jak po śląsku! Na warsztat wzięli interpretacje znanych wierszy Jana Brzechwy  „Samochwałę” i „Kaczkę Dziwaczkę” czym rozbawili swoich konkurentów i zgromadzonych gości.

Nikodem

Fabianowi i Nikodemowi gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!

Łucja

I miejsce Łucji Mańki

Takie wiadomości uwielbiamy! Sześcioletnia Łucja z grupy Słoneczek zajęła I miejsce w konkursie plastycznym „Chroń ptaki i zwierzęta, zawsze o ich losie pamiętaj”organizowanym przez SOSW w Lublińcu.

Nasza zdolna artystka słynie z nieskończonej ilości pomysłów na prace plastyczne  , co konsekwentnie wykorzystuje podczas konkursów zaskakując nierzadko swoją kreatywnością i wyobraźnią.

Łucjo gratulujemy Ci z całego serca. Rozwijaj dalej swoją pasję rysowania i odkrywaj talent , który sprawia , że jesteś tak wyjątkowa.

skan_20161218-kopia

II miejsce Łucji Mańki w XXIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową.

Jesteśmy dumni! Łucja Mańka , promyczek z grupy Słoneczek ,  zdobyła drugie miejsce w kategorii przedszkolaków w XXIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowanym przez MDK w Lublińcu. Nasza pięciolatka stworzyła pracę pod kierunkiem wychowawczyni , Pani Ewy Bąk.

Łucji serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w rozwijaniu talentu plastycznego!

skan_20161218-2-kopia

I miejsce Słoneczek w konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową

Uprzejmie zawiadamiamy , że grupa Słoneczek pod czujnym okiem swoich Pań ,Ewy i Gosi zaskarbiła sobie sympatię jury uzyskując najwyższą lokatę w konkursie organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Lublińcu.

Naszym kreatywnym promyczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Słoneczka

Słoneczka w konkursie „Misja – Ojczyzna”

Uprzejmie zawiadamiam, że Słoneczka  wzięły udział w konkursie „ Misja ojczyzna” zorganizowanym przez Muzeum im. Edyty Stein w Lublińcu. W krótkiej etiudzie teatralnej nasi mali aktorzy zobrazowali początki państwa polskiego.

Mali artyści zaprezentowały się  wspaniale ,co  potwierdziły niegasnące brawa i uśmiechy na twarzach widzów i jury konkursowego.

Naszym  promyczkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

0011

II miejsce Oskara Cetnerowskiego w konkursie „Nasza armia w naszym mieście”

Spieszymy zawiadomić, że nasz przedszkolak Oskar Cetnerowski z grupy Żabek zajął II miejsce  w konkursie pt. „ Nasza armia w naszym mieście” organizowanym przez Klub Garnizonowy w Lublińcu.

Oskarkowi gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy!

ROK SZKOLNY 2015/2016

Skan_20160519 (9) — kopia

III miejsce i wyróżnienie w konkursie recytatorskim „Polscy Poeci dzieciom”

Chcemy poinformować, że  nasza dwójka przedszkolaków wzięła udział w konkursie recytatorskim „Polscy Poeci Dzieciom” organizowanym przez Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną Filia nr 3 w Lublińcu. Konkurs skierowany był do dzieci w wieku 5 – 6 – letnich. Nasze przedszkole godnie reprezentowały dzieci z grupy 5 latków Żabek: Aleksander Ostrowski z wierszem pt. „Chory kotek ” i Paulina Witek przedstawiła wiersz pt. „Spóźniony słowik”.

Olek Ostrowski zdobył III miejsce 

Skan_20160519 (10) — kopia

Paulina Witek – wyróżnienie

Naszym artystom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Skan_20160524 (2)

I miejsce dla Łucji Mańki w konkursie „ Strażak przyjaciel dzieci”

Reprezentantka grupy słoneczek Łucja Mańka uzyskała III miejsce w powiatowym konkursie pt. „ Strażak przyjaciel dzieci” organizowanym przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu. Łucja ma dopiero 5 lat a jej osiągnięcia plastyczne zyskują coraz większe uznanie i wyróżnienie.

Naszej artystce gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych konkursach!

Skan_20160524

Wyróżnienie dla Wiktorii Trochy w konkursie „ Strażak przyjaciel dzieci”

Takie wiadomości chcielibyśmy podawać możliwie jak najczęściej. Wiktoria Trocha , reprezentantka grupy Żabek otrzymała wyróżnienie w konkursie pt. „Strażak przyjaciel dzieci” organizowanym  przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Lublińcu.

Wiktorii gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Skan_20160414 (2) — kopia — kopia

Mamy I miejsce w konkursie Mody ekologicznej!!!

Spieszymy zawiadomić , że  znamienita reprezentacja Słoneczek zajęła I miejsce w kategorii zespołowej w konkursie „ Mody Ekologicznej”  w Specjalnym  Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Lublińcu. Przedszkolaki przedstawiły bajkę ekologiczną , która została  stworzona i nagrana specjalnie na potrzeby konkursu. I tak w „ Kwiecistej krainie” wystąpiły piękne motyle Krystian Owsikowski i Oliwier Mendrela, którym towarzyszyli król i królowa: Dominik Kalyta i Simone Kosmala.

Naszym zdolnym i pomysłowym Słoneczkom  gratulujemy kolejnego sukcesu!!!

Skan_20160414 — kopia — kopia

Łucja Mańka  I miejsce !!!

W ramach XV Powiatowego Konkursu Ekologicznego, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno –Wychowawczy w Lublińcu nasza Łucja Mańka z grupy Słoneczek zajęła  I miejsce w kategorii przedszkola. Łucja ma 5 lat i bardzo lubi rysować. Jest laureatką kilku konkursów.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skan_20160329 — kopia (2)

Kacper Kałuża   I miejsce !!!

Z dumą informujemy, iż w IX Konkursie Plastycznym na Świąteczną Pisankę Wielkanocną organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu, dwoje naszych przedszkolaków z grupy Słoneczek zajęło I i II miejsce w kategorii przedszkola. Kacper Kałuża zajął I , a Wiktoria Suchara II miejsce.

Skan_20160329 — kopia — kopia

Wiktoria Suchara   II miejsce !!!

Wiktorii i Kacprowi gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Skan_20160323 (2) — kopia

Zosia Klimas  I miejsce !!!

Chcemy się podzielić wiadomością, iż w konkursie plastycznym „W bajkowym świecie smoków i dinozaurów” nasza Zosia Klimas z grupy Słoneczek zajęła I miejsce w kategorii dzieci młodszych,  a Judyta Mańka z grupy Niezapominajek – III miejsce w kategorii dzieci starszych.

Skan_20160323 (2) — kopia — kopia

Judyta Mańka  III miejsce !!!

Zosi i Judycie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skan_20160323 (3) — kopia

Łucja Mańka  III miejsce !!!

Miło nam poinformować, że w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Wielkanocną organizowanym przez Klub Jednostki Wojskowej Komandosów z Lublińca nasza Łucja Mańka zajęła III miejsce. Łucja ma 5 lat i uczęszcza do grupy Słoneczek.

Gratulujemy!

Skan_20160421 — kopia

Olek Kluba reprezentant naszego przedszkola w Pierwszej Lublinieckiej Olimpiadzie Matematycznej

Pierwsza Lubliniecka Olimpiada Matematyczna organizowana przez nasze przedszkole zgromadziła przedszkolaków z  lublinieckich przedszkoli, dla których logiczne myślenie jest bułką z masłem. Z całych sił trzymaliśmy kciuki za Olka Klubę, reprezentanta grupy Niezapominajek,który godnie reprezentował nasze  przedszkole a jego hart ducha w czasie rywalizacji mieli zaszczyt podziwiać zgromadzeni goście.

Olkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Obraz 001 — kopia

Mamy I miejsce w konkursie plastycznym!!!

Udało się! Dzieci z grupy Słoneczek zdobyły I miejsce w konkursie internetowym na „ Najładniejszą szopkę Bożonarodzeniową” organizowaną przez SOSW w Lublińcu.

Sukces nie byłby jednak możliwy bez głosów oddanych w internetowym głosowaniu , dlatego przesyłamy tysiąc buziaków dla wszystkich 945 osób , które dostrzegły w nas talent a w naszej szopce „ to coś” , dzięki czemu udało się wygrać.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skan_20151217 — kopia

Wiktoria Suchara – wyróżnienie!!!!

Miło nam poinformować , że nasza koleżanka Wiktoria Suchara z grupy Słoneczek otrzymała wyróżnienie w konkursie pt. „ Super Babcia , Super Dziadek” organizowanym przez MOPS w Lublińcu. Praca Wiktorii zaskarbiła sobie sympatię jury oceniającego i naszą , ponieważ również uważamy , że piękniejsza być już nie mogła.

Wiktorii gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skan_20151209bbb

Łucja Mańka  I miejsce !!!

Z dumą informujemy, że w XXII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu, nasza Łucja Mańka zajęła I miejsce. Łucja ma 4 lata
i uczęszcza do grupy Słoneczek.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Skanowanie1 — kopia

Laura Przychodzka III miejsce!!!

Miło nam poinformować, że w konkursie plastycznym pt. „MOI BOHATEROWIE BABCIA I DZIADEK”, zorganizowanym przez Urząd Miejski w Lublińcu, nasza Laura Przychodzka zajęła III miejsce. Laura ma 4 lata i uczęszcza do grupy Słoneczek.

Lauro, gratulujemy Ci sukcesu, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni!

Skanowanie10001 — kopia Skanowanie1(1) — kopia

Hania Śnioch i Michalina Orzełek  – wyróżnienie!!!

Hania Śnioch z grupy Słoneczek i Michalina Orzełek z grupy Niezapominajek otrzymały wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. „Moi bohaterowie babcia i dziadek” organizowanym z okazji Lublinieckiego Dnia Seniora.

Naszym laureatkom gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

ROK SZKOLNY 2014/2015

Lena Mukoid II miejsce!!!

Z dumą informujemy, iż w XXI Wojewódzkim Konkursie Plastycznym na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu, nasza Lenka Mukoid zajęła II miejsce. Lenka uczęszcza do grupy 4 – latków – bardzo lubi rysować, a przy okazji z sukcesami realizuje swoje pasje. Lenka – całe Przedszkole gratuluje Ci serdecznie.

Jesteśmy z Ciebie dumni!

Mamy II miejsce w konkursie plastycznym!!!

Chcemy się podzielić wiadomością, iż nasze przedszkole zdobyło II miejsce w konkursie plastycznym „Zaczarowana choinka”, organizowanym przez Miejski Dom Kultury w Lublińcu. Dzieci z grupy „Koniczynek” pięknie ozdobiły choinkę, która spodobała się jury konkursowemu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

CERTYFIKATY

001