Stoi na stacji lokomotywa…

Biedronki zainspirowane popołudniowym czytaniem znanych wierszy  postanowiły dla swoich babć i dziadków przygotować adaptację „Lokomotywy” Juliana Tuwima.

Olek, dzielny maszynista, rozpoczął podróż  kolorowego pociągu a każde z nas czekało cierpliwie na wypowiedzenie swojej nie mniej ważnej kwestii. Dziadkowie z  radością nam się przyglądali a u niejednych z nich zaobserwowaliśmy łezkę w oku. Oczywiście tę pełną szczęścia!

I jak to zwykle bywa , obok zabawnej inscenizacji, wzruszających wierszy i piosenek pełnych uczuć, nie zapomnieliśmy o najważniejszym. O tym, że powinniśmy cieszyć każdą wspólnie spędzoną chwilą z naszymi przyjaciółmi – babcią i dziadkiem.