SPRINTEM DO MARATONU Z MAMĄ I TATĄ

My przedszkolaki wraz z Rodzicami z Przedszkola Miejskiego nr 6 dołączyliśmy do grona małych maratończyków !!!!!!! 21 maja wzięliśmy udział w V edycji projektu organizowanego przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola” pod hasłem „Sprintem do maratonu”. Edycja ta miała dla nas w tym roku szczególną oprawę , ponieważ zorganizowana została jako element obchodów święta Mamy i Taty. Dlatego lista uczestników maratonu powiększyła się o naszych rodziców.

Wspólnie pokonaliśmy dystans około 50 kilometrów.

Podsumowaniem tego wyjątkowego wydarzenia były gratulacje oraz pamiątkowe dyplomy, a naszych rodziców obdarowaliśmy własnoręcznie wykonanymi upominkami. Z pewnością za rok wystartujemy z równie dużą albo większą motywacją w kolejnym maratońskim biegu.

Cytrynki, Jagódki, Biedronki, Jabłuszka, Koniczynki.

Małgorzata Mendaluk